+90 312 395 58 90Ara

HAKKIMIZDA


KURUMSAL / HAKKIMIZDA

OMER ABDI TUNCER KIMYA SAN. TİC. LTD ŞTİ 1982 yılında Ankara’da kurulmuş bir şirketidir. Genel merkezi Ankara’dadır. Genç ve dinamik kadrosuyla zaman içerisinde hedeflerini büyüterek hızlı bir gelişim sergilemeye devam etmektedir.

Kaliteli ürün önceliği, üretim teknolojilerine olan yatırımları, sektörel gelişmeleri takip etmesi ama en önemlisi müşterilerinin güveni ve bağlılığı ile hızla büyüyen bir firmadır.

Mevcut olanaklarını geliştirerek uzman kadrosuyla kozmetik piyasasında yerini kanıtlamıştır. Üretimini kimya mühendisi kontrolü altında teknik kadrosuyla hijyenik laboratuvar şartlarında yapmaktadır. AR-GE destekli çalışmanın bilinciyle sağlam bir alt yapı oluşturmuştur.

Merkezinde her türlü istek ve şikayetleri anında çözümleyen, müşterilerle birebir iletişim sağlayan satış departmanı, müşterilerimizin istek ve siparişlerini anında çözüme ulaştırarak müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir.

Urünlerimiz; Sprey Kolonya çeşitleri,Kolonya, Gülsuyu, Fantazi Kolonya. “Kaliteli ürün, kaliteli hammaddeden üretilir” prensibi ile Avrupa Kozmetik üretim ve IFRA standardına bağlı çalışan, sektörde lider firmalardan tedarik yapmakta ve hammaddelerini Avrupa’dan ithal etmektedir.

Yurt içinde mevcut olan yaygın satış ağını yurtdışında da oluşturmak isteyen firma, Belçika, Rusya, Azerbaycan, İran, Irak, Almanya ve Ukrayna’ya ihracat yapmakta ve Dış Ticaret Departmanı ile daha çok ülkeyi portföyüne katmak amacındadır. 2015 yılı sonunda hedefini daha fazla sube ve calisan istihdami olarak belirlemiştir.